Print this page

Про конференцію

Про конференцію

Контент-маркетинг стає окремим напрямком маркетингу В2В, який сьогодні визнають та використовують на заході 99% маркетологів. Якісний контент має пронизувати комунікації та взаємодії на всьому життєвому циклу клієнта, - відповідно він має бути різноманітний та релевантний.

В Україні ми тільки починаємо свій шлях. Стан контент-маркетингу є початковим і на якісний контент існує справжній голод в більшості В2В ринків, - перш за все в високотехнологічних та промислових сегментах. Але і в нас вже є перші ластівки – інноватори, успішні кейси та приклади. На цій фазі розвитку важливо краще розуміти ситуацію та стимулювати загальний розвиток, - перш за все там, де ще немає розуміння та усвідомлення важливості контенту. 

З точки зору наших експертів в клубі B2B Ukraine контент-маркетинг – це тема №1 для нових напрямків – як діджитал маркетинг, генерація та вирощування лідів, вирівнювання з продажами, управління досвідом тощо. Водночас ми відмічаємо слабкі темпи розвитку – українські сегменти В2В відстають не тільки від розвинутих країн, але й від своїх східних сусідів, а також від колег з В2С ринків.

1-ша конференція була плідною на розуміння наших викликів - читайте звіт тут. Вона також виявила головні зони  росту - це нестача якісних кейсів саме серед представників складних В2В, недостатній фокус на цілях лідогенерації та недостатнє залучення експертів та лідерів організацій до питань ідейного лідерства.

Отже, головне завдання 2-ої конференції – значно прискорити наші процеси розвитку по цим напрямкам. 

Запрошуємо керівників середніх та великих підприємств, маркетинг-директорів та фахівців з маркетингу та продажу В2В. Для вас спланована насичена, цікава програма, зустрічі з провідними експертами, а також чимало цікавинок ДО та ПІСЛЯ конференції. Завдяки конференції, ви можете реально зрушити ваш стан справ в цій області і вже незабаром побачити віддачу в бізнес-результати.

Організатор конференції - компанія B2B Ray. Захід проводиться під егідою клубу B2B Ukraine, за підтримкою інноваційного спонсора компанії «Terrasoft», офіційного спонсора - компанії Interpipe, а також  -  Української асоціації маркетингу.

************

Питання по участі в конференції, співпраці та партнерству - Тетяна Фрезе Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

+380 95 671 81 55

Інші питання – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса конференції офіс "Групи компаній Terrasoft", Київ, Валерія Лобановського 115а

 


  15  лист.  2016 ,
Tweet