Україна, Київ

Про конференцію

Про конференцію

Контент-маркетинг стає окремим напрямком маркетингу В2В, який сьогодні визнають та використовують на заході 99% маркетологів. Якісний контент має пронизувати комунікації та взаємодії на всьому життєвому циклу клієнта, - відповідно він має бути різноманітний та релевантний.

В Україні стан контент-маркетингу в В2В є  все ще початковим і на якісний контент існує справжній голод, - перш за все в високотехнологічних та промислових сегментах. Але і в нас вже щороку більше й більше прогресу - є справжні інноватори, успішні кейси та приклади. На цій фазі розвитку важливо краще розуміти ситуацію та стимулювати загальний розвиток, - перш за все там, де ще немає розуміння та усвідомлення важливості контенту. 

З точки зору наших експертів в клубі B2B Ukraine контент-маркетинг – це тема №1 для нових напрямків – як діджитал маркетинг, генерація та вирощування лідів, вирівнювання з продажами, управління досвідом тощо. Водночас ми відмічаємо слабкі темпи розвитку – українські сегменти В2В відстають не тільки від розвинутих країн, але й від своїх східних сусідів, а також від колег з В2С ринків.

Перші дві конференції 2015-16 рр були плідними для визначення наших викликів - читайте звіт з 1-ої конференції тут. Вони також зафікусували головні зони  росту - це нестача якісних кейсів саме серед представників складних В2В, недостатній фокус на цілях лідогенерації та недостатнє залучення експертів та лідерів організацій до питань ідейного лідерства.

Головне завдання 3-ої конференції – значно прискорити наші процеси розвитку по цим напрямкам. 

Запрошуємо керівників середніх та великих підприємств, маркетинг-директорів та фахівців з маркетингу та продажу В2В. Для вас спланована насичена, цікава програма, зустрічі з провідними експертами, а також чимало цікавинок ДО та ПІСЛЯ конференції. Завдяки конференції, ви можете реально зрушити ваш стан справ в цій області і вже незабаром побачити віддачу в бізнес-результати.

Організатор конференції - компанія B2B Ray. Захід проводиться під егідою клубу B2B Ukraine, за підтримкою інноваційного спонсора компанії «Terrasoft» та офіційного спонсора - компанії Interpipe.

************

Питання по участі в конференції, співпраці та партнерству - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Адреса конференції офіс "Групи компаній Terrasoft", Київ, Валерія Лобановського 115а

 


  28  вер.  2017 ,
Tweet

 

Генеральний спонсор:

 

Інноваційний партнер:

 

Офіційний спонсор:

Інформаційні партнери:

Про сайт

B2B Ukraine - спільнота менеджерів з маркетингу та продажів В2В. Функціонує в форматі клубних зустрічей та івентів, має раду експертів, в соцмережах об'єднує більше 3 тис учасників

Контакти

Питання по участі в конференції 
 

Питання по співпраці та партнерству 
,
+380 50 327 34 61

Інші питання