Україна, Київ

Новини

Twitter
Нравится
Social buttons

 

Третя конференція по контент-маркетингу В2В відбудеться 2 листопада в Києві. Дві попередні були успішними перш за все, в формуванні спільної аженди цієї дисципліни в Україні, а також в консолідації справжньої експертної спільноти навколо пріоритетних напрямків розвитку. По відгукам учасникам минулої конференції, вона є унікальною серед подібних на ландшафті конференцій В2В в Україні й позиціонується як один з ключових заходів року для зрілих професіоналів В2В.

 Які ж головні зміни та теми конференції цього року?

  1. Зміна нашого дискурсу про походження та розвиток контент-маркетингу

Якщо раніше посилом до дискусій та виступів були порівняння стану нашого контент-маркетингу В2В з західним чи російським (включно з опитуваннями та бенчмаркингом), то цього року ми змінюємо логіку та весь дискурс, фокусуючи на тому, як попит на якісний контент утворюється всередині організації. Одне з головних припущень та тем дискусій – попит всередині утворюється природно та швидко, коли вся організація демонструє швидку та адекватну реакцію на  зовнішні зміни. Подібна зміну дискурсу значно розширює весь формат дискусії  - з вузького погляду про «технологічну» (спеціалізовану) сторону контент-маркетингу, - на більш широкий, - про стан та роль маркетингу в цілому в організації В2В, і де попит на якісний контент є похідним явищем від лідерської поведінки та професійного маркетингу.

Цієї теми торкнуться, перш за все, Юрчак Олександр (B2B Ray, модератор конференції) та Дмитро Роденко (Міжнародна Маркетингова Група) - з результатами опитування, а також ряд наших експертів в панельних дискусіях.

 

  1. Форсування питань лідерства маркетингу в організаціях В2В

Відповідно до п.1 ми хочемо показати – і в виступах, і дискусіях, і в результатах опитування та конкурсу, що ось-ось стартує, - що класний контент демонструють організації, які приймають ринкові виклики та демонструють лідерські якості.  Лідери В2В ринків - в своїх галузях та напрямках, отримають кращі можливості для демонстрації свого рівня. Але крім успішних історій, ми вперше будемо говорити й про неуспішні – зокрема про те, чому так важко маркетологам залучати продуктових експертів й роль керівників організації в цьому процесі. І це теж все про питання лідерства.

Цю тему будуть освітлювати цілий ряд спікерів та учасників панельних дискусій  - Михайло Крикунов (КБШ, CLUST-UA) та Катерина Єрошина (MadCats), Олексій Щербатенко та Наталія Віндерських (IT-Enetrprise), Люся Новак та Дмитро Кисилевський (Interpipe), Наталія Кулаковська (ХімЛаборРеактив) та Сергій Власов (незалежний експерт), Наталія Карло (Terrasoft).

 

  1. Чому контент вбиває маркетинг

Це ще одна важлива тема, що дискутується вже декілька років серед західних країн набуде свого контексту на цій конференції. Найбільш цікавим виглядає формування власної аженди у вирішенні цього виклику. Адже різниця з Заходом очевидна – експертний контент в В2В (білі та е-книги, аналітичні звіти, глибокі консультаційні статті ‘how to’…) в нас так і не з’явився в більшості В2В сегментів. Але натомість маркетологи вже добре вловили меседж, що «контент – король» й дружно засмічують мережі дешевим, популістським контентом й просто анонсами своїх подій  - все це на межі спаму. Третій чинник контексту – це зміни самого споживача. Він справді хоче легкого, але водночас корисного контенту, що знову ж часто апелює до експертності. Отже, як вирішити це триєдине завдання – легкого, різноманітного, але водночас по-справжньому корисного контенту? Чи можлива «легка експертність» і як її досягати? Чи все-ж, справа в іншому – коли мова про релевантність, то «легкість» відходить на другий план?

Станіслав Шум (TopLead) недавно відвідав світовий формум CMI й може дуже добре освітлювати цю тему, що звучала недавно й в Нью-Йорку. Тандемом буде йти Ольга Корнева (DIT Systems) – конкретизуючи зміни споживача.

 

  1. Технології на службі контент-маркетингу

В технологічному блоці програми, ми хочемо показати як технології допомагають створювати контент. В нас будуть 4 теми – від загального огляду кращих діджитал технологій, проникнення в зміни SEO, аналітики даних, ролі та трендів відео-коненту та як його створювати - в тому числі і для МСБ.

Тему технологій ми почнемо розвивати ще до конференції. Теми відео-контенту, інтерактивного контенту – та відповідних інструментів-засобів з’являться в нас під час підготовчої кампанії.

В цій темі матимемо провідних експертів українських діджитал та продакшн агентств – Євген Шевченко (UaMaster), Сергій Биковський (SeoMarket),  Віктор Чижевський (SV12 Production) та представника господарів - Terrasoft.

 

  1. Прискорення розвитку контент-маркетинг – в чому та як

Ще одне питання, що хвилює СМО та керівників організацій  - традиційно українське питання не в тому «що робити», - набагато важливіше «як». В площині контент-маркетингу В2В ми вже роками говоримо про зони відставання як відсутність експертного контенту, слабке використання діджитал технологій, слабку взаємодію в організаціях в цих питаннях, недостатній рівень інвестицій і т.д. і т.п. Тому відповіді на питання «як» набагато важливіші, ніж в черговий раз вказати на існування цих проблем. Всі наші спікери в тій чи іншій мірі будуть задіяні у відповідях на питання «як».

 

Традиційно, наша конференція буде розгортати дискурс по цим питанням не тільки на самій конференції – а й до та після. В цьому унікальність (мабуть, ніхто в Україні так не робить) та головна додана цінність конференцій, що ми проводимо в В2В Ukraine. Інсайти В2В ринків та споживачів, глибоке занурення в тематику, залучення кращих професіоналів, пошук нових кейсів – ці та подібні речі гарантовані для наших учасників. На відміну від чисельних піар- та івент-агентств, які просто спекулюють на будь-яких «модних» темах й живуть від івенту до івенту – ми реально розуміємо про йдеться. Подібні конференції націлені на стимулювання росту професіоналів В2В, на їх консолідацію в експертних спільнотах, й кожна конференція є наступним етапом розвитку. Таким чином, керівники бізнесу, директори з маркетингу, продакт менеджери  та інші фахівці з маркетингу та продажу В2В мають змогу підтягнути свій рівень, відповісти на свої ключові питання, мотивувати своїх підлеглих та партнерів.

 

А головна інтрига конференції буде стосуватись результатів 1-го конкурсу «краща реакція на виклики», що розпочинається на цьому тижні. Ми хочемо реально стимулювати лідерську поведінку та досягнення компаній, й що вони роблять з допомогою якісного контенту. Ми вже досліджували як це відбувається в хай-тек спільнотах – читайте про сам концепт,  приклади лідерства та роль контенту тут.  Сама сторінка конкурсу з’явиться буквально на днях. Таким чином, конференція буде фіналом цього конкурсу, де ми надіємось отримати щонайменше 5 гарних кейсів кампаній В2в та виступів на задану тему.

 

Реєстрація на конференцію триває. Цього тижня відлітають ранні пташки і у вас ще є змога зекономити своїй компанії 900 грн (далі ціна виросте до 2700 за учасника). Також запрошуємо до співпраці технологічних та медіа-партнерів – для вас є спеціальні умови участі.

 

Матеріали минулих конференцій КМ:

  • Фото-звіт конференції КМ-216
  • 10 элементов вашего бенчмарка в контент-маркетинге В2В
  • Аналітичний звіт по опитуванню ринку про стан КМ в 2016

 

 

Генеральний спонсор:

 

Інноваційний партнер:

 

Офіційний спонсор:

Інформаційні партнери:

Про сайт

B2B Ukraine - спільнота менеджерів з маркетингу та продажів В2В. Функціонує в форматі клубних зустрічей та івентів, має раду експертів, в соцмережах об'єднує більше 3 тис учасників

Контакти

Питання по участі в конференції 
 

Питання по співпраці та партнерству 
,
+380 50 327 34 61

Інші питання